Omlouváme se, prodejny Olomouc a Mladá Boleslav se v současné chvíli modernizují a přestavují. Očekávejte tedy prosím omezený provoz. Chtěli jsme pro vás udržet možnost návštěvy a konzultace i za cenu ne úplně 100% stavu prodejen, prosíme tedy o shovívavost. Moc děkujeme a těšíme se na vás již brzy v novém!

4EVER pojištění kol a elektrokol se vyplatí

 

Pořídit si kolo od spolehlivé, tradiční  české značky 4EVER se vyplatí!

Tuto skutečnost může potvrdit naše zákaznice, které někdo ukradl jejího jednostopého miláčka této značky. Kola a elektrokola 4EVER mají totiž pojištění proti krádeži na rok ZDARMA. Po krádeži postupovala dle podmínek pojištění. Nahlásila škodu Policii ČR, kontaktovala výrobce a ten ji na naši pobočku v Olomouci zaslal úplně nové kolo. To jsme pro ni nachystali a seřídili. Slečna tedy dále může jezdit a nestálo ji to ani korunu. Jen si správně vybrala své kolo :).

Jak to funguje?

Pojištění si můžete aktivovat u nás na prodejně při koupi nebo s kolegou z eshopu. Pojištění si můžete vyřídit i sami na stránkách výrobce sami. Obě varianty jsou zcela zdarma. Podmínkou je ale aktivace do 48 hodin od koupi kola nebo elektrokola.

Na jak dlouho pojištění platí?

Speciální pojištění kola nebo elektrokola proti odcizení 4EVER platí po dobu jednoho roku.

 

pojisteni-kol-4ever-bikemax.cz