Půjčovna elektrokol

Na všech našich prodejnách pro vás máme nachystána elektrokola, která si můžete zapůjčit. Můžete si je osahat na den nebo klidně vzít s sebou na týdenní dovolenou. Záleží jen na vás. 

Co máme pro vás připraveno?

Elektrokola LEVIT Muan MX 3
Tato kola pohání motory Bafang s nabitou baterií o kapacitě 630Wh. 


levit-muan-mx-3-bikemax.cz

Levit Muan MX3 jsme vybrali v dámském provedení, protože má velkou výhodu nižšího nástupu. Kolo je spolehlivé a velmi se nám osvědčilo. Kola Levit jsou vyráběna v Úpici v Jestřebích horách. Výrobce této značky kol je lv cyklistickém světě spolehlivou legendou. Na území České republiky má jednu z nejdelších tradicí výroby kol i elektrokol a to již od roku 1991. Ambasadorem značky je náš skvělý biatlonista a mnohonásobný olympijský medailista Ondřej Moravec.

Baterie kola lze nabíjet spolu s kolem, ale i mimo něj (baterii lze snadno vyjmout). Kolo má velmi pohodlnou geometrii a na jedno nabití ujedete až 150 kilometrů.
Nabíječku samozřejmě půjčujeme spolu s kolem zdarma.

Cena zapůjčení: 599Kč/den (zvýhodněná cena pro zapůjčení na více než 5 dní 499Kč/den)

Elektrokola 4EVER Exstream
Superstíhačky s 90Nm motorem Brose MAG. Kromě síly je tento motor výjimečný i svým obzvlášť tichým chodem! To vše doplněno baterií o kapacitě 725Wh. 

4ever-exstream-elektrokolo-bikemax.cz

Top modely toho, co si můžete projet a vyzkoušet. Chcete maximální výkon? Máte nějaké kilo navíc a máte strach, aby vás kolo uvezlo? Chcete spolehlivost a opravdu maximální dojezd? 4EVER EXSTREAM! Vymyšlen, vyvinut a vyroben pro vás. Dlouho jsme přemýšleli, jaký prémiový model dát do tak náročného provozu, jakým je půjčovna. Exstream od 4Everu ale vyšel jako jasný vítěz. Baterii lze vyjmout a dobíjet s kolem nebo i mimo něj. Rychlonabíječka je součástí výpůjčky.
Vývoj i výroba v Česku. Upraveno pro náš trh a naše potřeby.

Cena zapůjčení: 899Kč/den (zvýhodněná cena pro zapůjčení na více než 5 dní 799Kč/den)

 

 

Všechna kola v půjčovnách pro vás vybavujeme ergonomickými gripy, rohy, řidítky a samozřejmě i sedly od německé firmy SQlab. SQlab je celosvětový lídr v oblasti zdravotně ideálního posedu na kole s ohledem na vaše maximální pohodlí.

Povídání k montovaným gripům, rohům, řidítkům  a sedlům: 

Kol k zapůjčení máme pouze omezený počet a obliba je u nás velmi vysoká. Doporučujeme si tedy kolo zamluvit včas. Obzvláště v sezóně by se mohlo stát, že by na vás kolo již nevyšlo.

Standardně si vyberete termín, vhodný model a velikost kola. Uhradíte půjčovné a kolo je pro vás rezervováno na slíbený termín. Můžete tak být bez obav, kolo máte na vaši dovolenou nebo výlet zajištěno. Při výpůjčce s vámi vypíšeme formulář, vše vysvětlíme a předvedeme. Kolo nachystáme samozřejmě do perfektního stavu a předáme jej plně nabité. Nabíječky jsou součástí zapůjčení zdarma.

Při vyzvednutí se platí vratná záloha 10 000Kč. Tu vám samozřejmě vrátíme po vrácení kola.

Kontakty na jednotlivé prodejny

Pokud byste rádi kola testovali živěji, pořádáme pro vás BIKEMAX testovací týdny. Je to jedinečná možnost přijet se projet na testovací flotile kol a porovnat si více modelů a motorů. Pokud je pro vás termín příliš daleko nebo již byl, kontaktujte prodejce osobně na prodejně. Určitě se bude snažit vám vyjít vstříc a jakékoliv kolo si kdykoliv můžete vyzkoušet přímo před prodejnou.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení