Akční dny na německý CORRATEC jsou tu! Sleva na VŠECHNY MODELY okolo 25% a více. Silničky, gravely, dětská kola a elektrokola s motory BOSCH. Tak to je pecka!

Půjčovna elektrokol

Jak si můžu kolo rezervovat?

Kol k zapůjčení máme pouze omezený počet a obliba je u nás velmi vysoká. Doporučujeme si tedy kolo rezervovat včas. Obzvláště v sezóně by se mohlo stát, že by na vás kolo již nevyšlo.

Standardně si vyberete termín, vhodný model a velikost kola. Uhradíte půjčovné a kolo je pro vás rezervováno na slíbený termín. Můžete tak být bez obav, kolo máte na vaši dovolenou nebo výlet zajištěno. Při výpůjčce s vámi vypíšeme formulář, vše vysvětlíme a předvedeme. Kolo nachystáme samozřejmě do perfektního stavu a předáme jej plně nabité. Nabíječky jsou součástí zapůjčení zdarma.

Při vyzvednutí se platí vratná záloha 10 000Kč. Tu vám samozřejmě vrátíme po vrácení kola.

 

Ceník půjčovného

V našich půjčovnách můžete nalézt různé typy a úrovně kol. Nabízíme různé značky a motory elektrokol. Na detailu každé prodejny se dozvíte o konkrétních modelech, které zde mají v nabídce.

Úroveň elektrokola
Cena půjčovné 1 den
Cena půjčovné 5 a více dní
I.
(Levit, starší kola Haibike)
599 ,-
499,-
II.
(Kellys Tygon / Tayen )
799,-
699,-
III.
(4Ever Exstream)
899,-
799,-
půjčovna

V čem je naše půjčovna unikátní?

Mnoho let se zabýváme pohodlím při jízdě na kole. Jsme specialisté na odstraňování bolesti zad, rukou či sedacích partií, která vzniká při jízdě na kole nebo elektrokole.  Většina námi půjčovaných elektrokol je vybaveny prémiovými komponenty značky SQlab, které máte možnost si vyzkoušet a užít si jejich přínos pro Vaši pohodlnou jízdu.

Záznamy nebyly nalezeny...