Akční dny na německý CORRATEC jsou tu! Sleva na VŠECHNY MODELY okolo 25% a více. Silničky, gravely, dětská kola a elektrokola s motory BOSCH. Tak to je pecka!

Věrnostní program


Vážíme si našich zákazníků! 

Máme pro vás BIKEMAX věrnosní slevový program.

Co to znamená?

Při nákupu kola vás zaregistrujeme do našeho systému. Je to ze dvou důvodů. Tím první je, že máte u nás uložen prodejní doklad, který jsme pro vás schopni kdykoliv opětovně vystavit, pokud to budete potřebovat (např. krádež kola, jeho prodej a jiné). Druhým je evidence vašeho obratu (celkové sumy nákupů), na jehož základě máte u nás na všechny další nákupy zvýhodněnou cenu. Výhodou je, že není potřeba objem nákupů obnovovat, ale jakmile dosáhnete určité slevy, již vám zůstane na pořád.

Slevy na základě objemu nákupů jsou:

3%   < 5 999Kč zákaznickakarta
6%   6 000 - 39 000Kč
9%   40 000 - 99 000Kč
11%   > 100 000 Kč
20%   sleva na servisní práce bez vlivu objemu nákupů

 

Vzhledem k současnému stavu elektrokol na trhu je nastaven maximální slevový bonus pro zákaznickou kartu u elektrokol na 9% (i při obratu nad 100 tisíc Kč). 

Sleva 20% platí na veškerý servis kol a elektrokol na našich prodejnách bez ohledu na výši nákupů v BIKEMAX. Na tuto slevu má navíc nárok každý, kdo si u nás založí zákaznickou kartu. Kartu vám rádi vyřídíme ZDARMA na všech našich prodejnách. Sleva na servis platí i na kola nezakoupená u nás. Kontakt a ceník najdete v Servisu kol.


Zákaznické karty jsou přenosné. Můžete je tedy zapůjčit vašim blízkým nebo přátelům. Zákaznické karty je možno mít uložené v mobilních aplikacích.


Při nákupu na našem eshopu zadejte prosím do poznámky číslo zákaznické karty (pod čárovým kódem na zadní straně. Cenu nákupu vám posléze upravíme při vyřízování objednávky (neplaťte proto prosím online kartou - lze převodem nebo dobírkou).

 

Slevy se vzájemně nesčítají.