Akční dny na německý CORRATEC jsou tu! Sleva na VŠECHNY MODELY okolo 25% a více. Silničky, gravely, dětská kola a elektrokola s motory BOSCH. Tak to je pecka!

Chceš franšízu BIKEMAX?Měj svou prodejnu BIKEMAX


Co mnohým prodejnám trvá vybudovat léta, zvládneme společně téměř obratem.
Výhodou franšízy je otevření si vlastní prodejny a zároveň eliminace rizik, která jsou s spojená se zahájením vlastního podnikání. Vše zvládneme nejen v krátkém čase, ale na straně provozovatele franšízové prodejny i se zlomkem financí potřebných k rozjetí maloobchodu, zejména nákupem zboží na sklad, pořízení vybavení prodejny, informačního systému, e-shopu a dalších nákladů.

Kdo je BIKEMAX?
Co si představit pod pojmem BIKEMAX franšíza?

Franšíza je vhodná pro lidi s nadšením, pracovitostí a obchodním duchem. Tyto vlastnosti se projeví při vašem každodenním provozu prodejny. V kombinaci s podporou centrály, jako jsou vnitřní procesy (účetnictví, skladové systémy, tvorba eshopu), dostatečné zásoby a síla značky vybudujeme úspěšnou fungující prodejnu. Kombinujeme tak dva pevné pilíře, které jsou pro nás důležité. Jsou jimi osobní přístup k zákazníkovi, který je často vyzdvihován na menších prodejnách, a sílu velké sítě. Bez obalu řečeno, vy do prodejny dáte srdce, my dodáme to ostatní. 


Proč BIKEMAX?

Předností BIKEMAX je několik. Ta největší je široké portfolio značek. Většina konkurence jsou totiž monobrandy. Zákazník je proto navštíví pouze pokud chce jejich značku. Naše konkurenční výhoda je schopnost oslovit daleko více zákazníků. Stejně tak je výhodou vykrývání případných zpoždění ve výrobě jinými produkty, což bylo klíčové především v covidové době, kdy se většina trhu potýkala s nedostatkem kol a dílů. BIKEMAX byl schopen díky své pozice u výrobců pružně doplňovat zásoby a naopak prosperovat. BIKEMAX se navíc stal výhradním dovozcem do České republiky značek jako SQlab, Tunap Sports, Limar, Crono a další. BIKEMAX je firmou s již desítiletou tradicí. Založena byla na základech zkušeností z cyklistiky, obchodu i franšízingu. 

Co dál?

Prosíme o kontakt na reditel@bikemax.cz. Společně se potkáme, rozebereme u kávy další detaily a zbytek už necháme na našich budoucích já.


Těšíme se na spolupráci. BIKEMAX