Akční dny na německý CORRATEC jsou tu! Sleva na VŠECHNY MODELY okolo 25% a více. Silničky, gravely, dětská kola a elektrokola s motory BOSCH. Tak to je pecka!

Ekologické balení a zpětný odběr obalového materiálu

recyklace  Co v BIKEMAXu znamená ekologické balení? 

Ekologickým balením vnímáme způsob balení, kdy nevytváříme žádný nový odpad. Vše, co pro takové balení použijeme, jsme získali uschováním z přepravy směrem k nám od dodavatelů. Krabice, sáčky, miralonové výplně, molitany atd. Jediné, co je v takovém balení nové je balící páska, tu ale ze starého balení odlepit a použít na nové samozřejmě nejde.

Proč je takové balení náročnější, než použití nových balících produktů?

Nové krabice naskládané na paletě zaberou ve skladu minimum místa. Stejně tak je to s jednoduchostí použití. Pracovníkům eshopu zabere balení do již použitých krabic více času. Je to pro to, že najít správný rozměr krabice trvá déle, než vzít předepsaný rozměr z palety. 

Může se stát, že budou balení obsahovat i plasty a proč je i toto ekologické?

Ano může a je to běžná praxe. Žádný z těchto obalových materiálů ale nekupujeme a nevytváříme. Tím, že je to znovupoužitý materiál, je nejekologičtější, jak jen může být. Vy jej pak můžete dále použít a nebo vytřídit do správného kontejneru.

Zpětný odběr obalového materiálu

Obalový materiál, ve kterém jsme doručili vaší objednávku nám můžete vrátit na kteroukoliv pobočku BIKEMAX a my jej rádi použijeme k odeslání zboží dalším zákazníkům.

Děkujeme, že Vám zvyšování zbytečného odpadu není lhostejné a že podporujete naše snažení!

 

krabice