Všechna elektrokola dodáváme včetně baterie a nabíječky.

Lehká dětská kola Woom 4 OFF

Woom 4 OFF je prémiové dětské kolo pro ratolesti ve věku od 6 do 8 let. Robustní, ale lehké horské kolo o hmotnosti 7,8kg s ergonomickým designem má velikost kol 20" a přizpůsobitelnou výšku sedla i řídítek. Model woom OFF 4 s devítirychlostním páčkovým řazením a pevnou karbonovou vidlicí umožní projet první okruhy na pumptrackové dráze nebo se volně prohánět po lesních a polních cestách či trailech. Díky nízko posazenému zlomu horní rámové trubky děti rychle sesednou i nasednou za každé situace a navíc se můžou spolehnout na bezpečnost během svých nových dobrodružství. Perfektní začátek pro jízdu na horském kole.

Proč pořídit dítěti právě Woom 4 OFF?

Dětské kolo 20" je ideální velikostí pro děti mezi 6-8 lety.

Lehké dětské kolo je snadno ovladatelné a poskytne lepší pocit z jízdy.

Hledali jste kolo Woom 4 OFF na bazaru? 

Určitě jste zjistili, že kola Woom si na bazaru dlouho drží svoji hodnotu. Jedná se totiž o kvalitní kolo, které sice není příliš levné, ale občas se u nás vyskytne zboží s drobnými vadami a nabídneme vám akci na Woom kola. Můžete je tedy pořídit ve výraznější slevě i u nás!

1 položek celkem
Woom 4 (20") OFF Copper (bronzová)
Hmotnost: 7.8 kg Sleva 10% s kódem VYPRODEJ10
21 990 Kč

Materiál rámu hliník | vidlice pevná karbonová | počet převodů 1x9 | průměr kol 20" | brzdy kotoučové (diskové) | dětské kolo určené rozvoj...

Kód: CYKLOSPEC-8447