Všechna elektrokola dodáváme včetně baterie a nabíječky.

Jak vybrat sedlo?

Nevhodné sedlo na kole nebo elektrokole může způsobit spoustu problémů. Správným výběrem sedátka se tak budete cítit nejen pohodlně ale můžete předejít i případným zdravotním komplikacím.

Jaké projevy jsou nejčastější?

Brnění intimních partií, otlaky stydké kosti, bolesti zadku a sedacích kostí, problémy s prostatou nebo hemoroidy po jízdě na kole.

Máme pro vás řešení! Německá firma SQlab je celosvětovou špičkou ve vývoji sedel na kolo s ohledem na zdraví. Ve spolupráci s lékaři a Německým Vědeckým Institutem ve Frankfurtu přináší řešení pro jízdu na kole bez bolesti na základě ergonomie lidského těla každého z nás. 

SQlab jako první výrobce přišel díky svým studiím s návrhem různých velikostí sedel podle šířky sedacích kostí. A to již v roce 1992. Od té doby přidávají další a další technologie, díky kterým je SQlab nekompromisně na vedoucí pozici mezi ergonomickými produkty.

Všechny revoluční výhody vysvětlíme v následujícím videu:Sedací kosti si můžete nechat zdarma změřit na všech prodejnách BIKEMAX samozřejmě včetně konzultace vhodného typu sedla právě pro vás. Prodejci na všech prodejnách jsou perfektně a pravidelně proškolováni a se sedly SQlab mají osobní zkušenost. Pokud budete mít zájem, vezměte s sebou i své kolo. Rádi vám sedlo na počkání namontujeme.

Pokud nemáte možnost nás navštívit osobně nezoufejte. Máte možnost se pohodlně změřit i doma.
Naučíme vás jak na to:Konečně tak budete mít sedlo, se kterým budete spokojeni! Sedlo SQlab je poslední, které si koupíte. 99,5% uživatelů sedel SQlab je s jejich tvarem a pohodlím trvale spokojeno.

Pro ještě lepší komfort při jízdě doporučujeme použít všeobecně málo známý, ale o to úžasnější krém na sedací kosti: