Akční dny na německý CORRATEC jsou tu! Sleva na VŠECHNY MODELY okolo 25% a více. Silničky, gravely, dětská kola a elektrokola s motory BOSCH. Tak to je pecka!

Jak vybrat sedlo?

Nevhodné sedlo na kole nebo elektrokole může způsobit spoustu problémů. Správným výběrem sedátka se tak budete cítit nejen pohodlně ale můžete předejít i případným zdravotním komplikacím.

Jaké projevy jsou nejčastější?

Brnění intimních partií, otlaky stydké kosti, bolesti zadku a sedacích kostí, problémy s prostatou nebo hemoroidy po jízdě na kole.

Máme pro vás řešení! Německá firma SQlab je celosvětovou špičkou ve vývoji sedel na kolo s ohledem na zdraví. Ve spolupráci s lékaři a Německým Vědeckým Institutem ve Frankfurtu přináší řešení pro jízdu na kole bez bolesti na základě ergonomie lidského těla každého z nás. 

SQlab jako první výrobce přišel díky svým studiím s návrhem různých velikostí sedel podle šířky sedacích kostí. A to již v roce 1992. Od té doby přidávají další a další technologie, díky kterým je SQlab nekompromisně na vedoucí pozici mezi ergonomickými produkty.

Všechny revoluční výhody vysvětlíme v následujícím videu:Sedací kosti si můžete nechat zdarma změřit na všech prodejnách BIKEMAX samozřejmě včetně konzultace vhodného typu sedla právě pro vás. Prodejci na všech prodejnách jsou perfektně a pravidelně proškolováni a se sedly SQlab mají osobní zkušenost. Pokud budete mít zájem, vezměte s sebou i své kolo. Rádi vám sedlo na počkání namontujeme.

Pokud nemáte možnost nás navštívit osobně nezoufejte. Máte možnost se pohodlně změřit i doma.
Naučíme vás jak na to:Konečně tak budete mít sedlo, se kterým budete spokojeni! Sedlo SQlab je poslední, které si koupíte. 99,5% uživatelů sedel SQlab je s jejich tvarem a pohodlím trvale spokojeno.

Pro ještě lepší komfort při jízdě doporučujeme použít všeobecně málo známý, ale o to úžasnější krém na sedací kosti: