Otevíráme pro vás v novém 5 prodejen. Na oslavu máme vyjímečnou akci "OTEVÍRÁME". Všechna kola jsou pro vás ve slevě. Buďto vidíte již zlevněnou cenu nebo použijte kód v košíku. Využijte tuto neobvyklou příležitost. ***** Děkujeme za přízeň.*****

Testování kol BIKEMAX Brno

Termín: 27. dubna - 3. května včetně víkendu
30.4. návštěva Ondry Moravce, ambasadora české značky LEVIT, spojená s jeho autogramiádou a doprovodným čarodějnickým programem (více informací níže)

Kdy budu moci testovat?
Denně 10 - 18.

Co budete moci otestovat?
K testu máme připraven průřez elektrokol značek LEVIT, 4EVER, Kross, Haibike, Conway, Crussis a další. Budou zastoupeny motory Bafang, Bosch, Yamaha, Shimano i Brose.

Kolik mě to bude stát?
Vůbec nic. Testování je ZDARMA!

Bude akce spojená se slevami?
Elektrokol je na trhu nyní pouze omezený počet. Obrovskou výhodou sítě BIKEMAX je zajištění dostatečné zásoby pro vás zákazníky. Navíc s možností otestování. Neplánujeme tedy plošnou testovací cenu, ale máme pro vás připraveno výrazné cenové zvýhodnění některých modelů. To se ale přijďte přesvědčit sami. Nabídka platí pouze na prodejně.

Bude možnost otestovat si i běžná kola?
Ano, bude zde omezenější výběr kol, především do cenové hladiny 40 tisíc korun, která si budete moci projet dle vašeho přání. Rádi bychom vyšli vstříc především těm z vás, kteří byste si rádi osahali před koupí tzv GRAVEL kola. 

Je nutno si kola dopředu rezervovat?
Nikoliv. Přijďte za námi a určitě bude na čem jezdit!

Bude co pít a jíst?
V sousedství máme výbornou Restauraci u Fidela, kde vám rádi uvaří skvělou kávu nebo nabídnou vychlazené pivko na osvěžení. Pro hladové budeme mít slevové vouchery na jejich pověstnou pizzu z pece na dřevo!

test moravec

Čarodějnická sobota 30.4.!

ONDRA MORAVEC
V sobotu nás přijede navštívit tento skvělý sportovec, mnohonásobný medailista v biatlonu, který je součástí týmu LEVIT a zároveň ambasadorem celé značky. Sám kola LEVIT testuje a objevuje, co všechno se na nich dá zažít. Bude s námi od 15. do 18. hodiny, kdy bude možnost se s ním potkat. Mezi 15-16 a 17-18 bude navíc probíhat jeho autogramiáda.

Další program:
Vedle v rokli bude pořádat Kulturní Centrum Líšeň program pro celou rodinu. Začíná se ve 14 hodin a pokračuje se do večerních hodin. Mezi 14.-.17. je nachystán program i pro děti. Večer navíc vatra, pálení čarodějnic a super muzika. Tak vemte celou rodinu a po otestování elektrokol si prodlužte zábavu dle libosti. O chuťové pohárky se po celou dobu bude starat Restaurace u Fidela.
Kompletní program