Omlouváme se, prodejny Olomouc a Mladá Boleslav se v současné chvíli modernizují a přestavují. Očekávejte tedy prosím omezený provoz. Chtěli jsme pro vás udržet možnost návštěvy a konzultace i za cenu ne úplně 100% stavu prodejen, prosíme tedy o shovívavost. Moc děkujeme a těšíme se na vás již brzy v novém!

Testování kol BIKEMAX Ústí nad Orlicí

Termín: 11. května - 17. května včetně víkendu

Kdy budu moci testovat?
Denně 10 - 18.

Co budete moci otestovat?
K testu máme připraven průřez elektrokol značek LEVIT, 4EVER, Kross, Haibike, Conway, Crussis a další. Budou zastoupeny motory Bafang, Bosch, Yamaha, Shimano i Brose.

Kolik mě to bude stát?
Vůbec nic. Testování je ZDARMA!

Bude akce spojená se slevami?
Elektrokol je na trhu nyní pouze omezený počet. Obrovskou výhodou sítě BIKEMAX je zajištění dostatečné zásoby pro vás zákazníky. Navíc s možností otestování. Neplánujeme tedy plošnou testovací cenu, ale máme pro vás připraveno výrazné cenové zvýhodnění některých modelů. To se ale přijďte přesvědčit sami. Nabídka platí pouze na prodejně.

Bude možnost otestovat si i běžná kola?
Ano, bude zde omezenější výběr kol, především do cenové hladiny 40 tisíc korun, která si budete moci projet dle vašeho přání. Rádi bychom vyšli vstříc především těm z vás, kteří byste si rádi osahali před koupí tzv GRAVEL kola. 

Je nutno si kola dopředu rezervovat?
Nikoliv. Přijďte za námi a určitě bude na čem jezdit!

test moravec