Všechna elektrokola dodáváme včetně baterie a nabíječky.

Úprava kol a elektrokol na míru - nejpohodlnější elektrokola jsou z BIKEMAX.cz

Elektrokola jsou perfektní parťák. Dokážeme díky nim dojet mnohem dál. Více vidět. Více si jízdu užít. Mnohem delší jízda v sedle elektrokola ale může způsobit některé neduhy, které trápí nejednoho cyklistu.

Elektrokola z BIKEMAXu jsou nejpohodlnější!

Jaké problémy a bolesti na kole umíme řešit?

  • bolesti / brnění rukou, prstů, zápěstí
  • bolesti krční páteře nebo ramen
  • bolesti zadku nebo intimních partií
  • bolesti zad, především bederní oblasti

Bolest zápěstí, brnění a mrtvění prstů při jízdě na kole a jak je odstranit?

Jak pomoct uvolnění krční páteře a trapézů při jízdě na kole?

Gripy nebo řídítka, jak jsme viděli ve videích, pomáhají především zápěstí a prstům. Skvělý doplněk, který podtrhne jejich vlastnosti jsou vnitřní rohy, které se postarají o oblasti palce a uvolní paže jako celek. Co více, pomáhají díky změně polohy jezdce, tedy narovnáním a sklopením ramen, také krční páteři a uvolnění trapézů.

Bolest zadku na kole a sedacích kostí při jízdě. Jaké sedlo pro problémy s prostatou nebo hemeroidy?


Jak jsme viděli ve videu, sedla SQlab dbají velký důraz na perineální oblast, velice tedy pomáhají při trnutí genitálií a uvolňují tlak na prostatu nebo oblast konečníku. Běžnému jezdci tak budou naprosto vyhovovat. Pokud ale navštěvujete lékaře a máte s těmito záležitostmi problém v pokročilejším stádiu, poohlédněte se po variantách sedel SQlab M-D. M-D sedla jsou vytvořena s maximálním důrazem na tyto oblasti tak, abyste na kole vůbec mohli dál jezdit a svým problémům co nejvíce ulevili.