SpeedBox pro Bosch

Kód: 8594206940298
Značka: Spin
4 850 Kč –2 %
SpeedBox pro Bosch
4 850 Kč –2 % 4 720 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Tuningový čip pro elektrokolola s motory Bosch pro odstranění omezovače rychlosti. Kompatibilita s motory: Active Line, Active Line Plus, Performance Line, Performance Line CX Line, Performance Line Speed, kompatibilita s displeji: KIOX, INTUVIA, NYON, PURION, COBI, Cargo Line, není kompatibilní s: 2022 Bosch Smart System a SpeedBox App.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechte se omezovat s čipem Speedbox pro elektrokola Bosch

Tuningový čip pro elektrokola Speedbox vypne omezovač na elektrokole a po jeho instalaci se na displeji ukazují reálné údaje dojezdu, maximální a průměrná rychlost a denní nájezd. 

Aktivace nainstalovaného čipu je provedena stistknutím tlačítka WALK/ kombinace tlačítek +-+- a poté si můžete vychutnat neomezenou rychlost na vašem elektrokole, dokonce i více než 50 Km/h!

 

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce, ani prodejce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chipování (odblokování) a speedboxy na elektrokolo
Nomenklatura: BAT000029
Možnost doplňkových služeb: Ano

eBike Tuning SpeedBox 3.0 Bosch Instrukce pro instalaci

Instrukce pro použití SpeedBox 3.0 Bosch

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: