SpeedBox pro Giant

Kód: 712198282310
Značka: Spin
5 660 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023

Tuningový čip pro elektrokolola Giant pro odstranění omezovače rychlosti. Kompatibilita: motory Giant 2017-2022, není kompatibilní s: SyncDrive Pro a RideControl Go displejem, SpeedBox App.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nenechte se omezovat s čipem 2. generace Speedbox pro elektrokola Giant

Tuningový čip pro elektrokola Speedbox vypne omezovač na elektrokole a po jeho instalaci se na displeji ukazují reálné údaje dojezdu, maximální a průměrná rychlost a denní nájezd. 

Aktivace nainstalovaného čipu je provedena stistknutím tlačítka WALK/ WALK UP a poté si můžete vychutnat neomezenou rychlost na vašem elektrokole, dokonce i více než 50 Km/h!

 

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce, ani prodejce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chipování (odblokování) a speedboxy na elektrokolo
Nomenklatura: BAT000031
Možnost doplňkových služeb: Ano

eBike Tuning SpeedBox 2.1 for Giant - aktivace čipu

eBike Tuning SpeedBox 2.1 pro Giant instrukce k instalaci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: