Otevíráme pro vás v novém 5 prodejen. Na oslavu máme vyjímečnou akci "OTEVÍRÁME". Všechna kola jsou pro vás ve slevě. Buďto vidíte již zlevněnou cenu nebo použijte kód v košíku. Využijte tuto neobvyklou příležitost. ***** Děkujeme za přízeň.*****

SQlab Řídítka 3OX Trial Fabio Wibmer

Kód: 2354
Značka: SQlab
2 599 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Řídítka 3OX Trial - trialová řídítka z limitované edice hvězdného Fabia Wibmera

  • Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet. Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Proto ve spolupráci s ním SQlab vytvořil nejen MTB řadu, ale vyvinul i zcela novou řadu Trials.
  • Výběr ideálních řídítek je zásadní, pokud jde o ovládání kola, zejména v oblasti trialového ježdění. Během vývojového procesu Fabio testoval mnoho řídítek, aby byl 3OX Trial co nejstabilnější a nejlehčí.
  • 9° Backweep a 5° Upsweep zajišťují fyziologicky správný přechod mezi předloktím a rukou pro vytvoření polohy loktů, která umožňuje aktivní jízdní styl. Tímto způsobem lze co nejšetrněji tlumit tvrdé nárazy, ke kterým dochází při trialové jízdě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídítka 3OX Trial - trialová řídítka z limitované edice hvězdného Fabia Wibmera

Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet. Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Proto ve spolupráci s ním SQlab vytvořil nejen MTB řadu, ale vyvinul i zcela novou řadu Trials.

Výběr ideálních řídítek je zásadní, pokud jde o ovládání kola, zejména v oblasti trialového ježdění. Během vývojového procesu Fabio testoval mnoho řídítek, aby byl 3OX Trial co nejstabilnější a nejlehčí.

9° Backweep a 5° Upsweep zajišťují fyziologicky správný přechod mezi předloktím a rukou pro vytvoření polohy loktů, která umožňuje aktivní jízdní styl. Tímto způsobem lze co nejšetrněji tlumit tvrdé nárazy, ke kterým dochází při trialové jízdě.

Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet.

Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Fabio již testoval stabilitu nové zkušební produktové řady ve své domácí kanceláři.

Výdrž a nízká hmotnost

Výběr správných řídítek je zásadní, pokud jde o ovládání kola, zejména v oblasti Trials. Během vývojového procesu Fabio testoval mnoho řídítek, aby byl 3OX Trial co nejstabilnější a nejlehčí.
Zvýšený "kokpit"

3OX Trial Fabio Wibmer výrazně zvětšuje přední část ve srovnání s normálními řídítky díky svému 84 mm zvednutí. Výška kokpitu vyplývající z této kombinace umožňuje bez námahy přesunout těžiště těla přes zadní kolo a vytvořit ten správný „koktejl“ pro bunny hops a další triky
Back + Upsweep

9° Backweep a 5° Upsweep zajišťují fyziologicky správný přechod mezi předloktím a rukou pro vytvoření polohy loktů, která umožňuje aktivní styl jízdy. Tímto způsobem lze co nejšetrněji tlumit tvrdé nárazy, ke kterým dochází během trialové jízdy
PoužitíTrial
Šířka (mm)
730
Váha (g) 330
Rise (zvednutí) (mm)
84
Backsweep (°)
9
Upsweep (°)
5
Materiál
Hliník

Doplňkové parametry

Kategorie: Ergonomická řídítka na kolo SQlab
Značka: SQlab
Nomenklatura: RID000060
Průměr řídítek pro uchycení: 31,8 mm
Možnost doplňkových služeb: Ano
Položka byla vyprodána…

SQlab co všechno řeší - zbytečné komplikace a bolesti na kole

SQlab řidítka - jak ulevit brnění některých prstů, případně zádům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

SQlab je neměcký výrobce prémiových cyklistických komponentů, které výrazně zvyšují pohodlí a minimalizují zdravotní potíže na kole. SQlab vyniká především sedly na míru podle šířky sedacích kostí a také jezdci přizpůsobeným kokpitem.

S měřením sedacích kostí přišla firma SQlab již roku 2002 a od té doby zdokonaluje technologické postupy a rozšiřuje svou nabídku o další produkty. Nyní se SQlab zaměřuje na několik klíčových komponentů, kterými jsou. například: vnitřní rohy, gripy, řídítka, představce, sedla, pedály a další. Vybavení SQlab vozí i Fabio Wibmer, který má i vlastní signature řadu.

 SEDLA NA MÍRU | GRIPY | VNITŘNÍ ROHY | ŘÍDÍTKAOBLEČENÍ