Konec školního roku je tady a s ním každoroční slevový speciál VYSVĚDČENÍ. Využijte uvedených slev nebo slevových kódů v produktových obrázcích.

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Kód: 75072 75073 Zvolte variantu
-5% S KODEM VYSVEDCENI5 AKCE PLATÍ DO 20.6.
Značka: Levit
54 990 Kč –38 % 33 990 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Středový motor Bafang M400 (80Nm) | baterie Levit SP2.1 468 Wh (13 Ah) | vidlice pružinová RST | převody 1x9 Microshift RD-M46L | kola 27.5" | brzdy kotoučové (diskové) Zoom HB-875 | dojezd 70 - 100 km

Detailní informace

Detailní popis produktu

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Klíčové vlastnosti

Motor:

Bafang M400 (80Nm)  

Baterie:

Levit SP2.1 468 Wh

Vidlice:

RST (pružinová)

Velikost kol:

27.5"

Počet převodů:

1 x 9

Dojezd:

70 - 100 km

Elektrokolo Levit Muan MX Midstep 468Wh Raspberry Pearl 2022 je dámské horské elektrokolo s nízkým nástupem, které je ideální pro pohodlnou jízdu v terénu. Pohon zajišťuje středový motor Bafang M400 s točivým momentem 80 Nm, což je zárukou dostatečného výkonu i v náročnějších podmínkách. Integrovaná baterie Levit SP2.1 s kapacitou 468 Wh umožňuje dojezd až 100 km, v závislosti na stylu jízdy a terénu. Odpružená vidlice RST Gila TnL poskytuje komfortní jízdu. Kolo je vybaveno 9 rychlostmi s přehazovačkou Microshift, která zajistí plynulé převody. Toto elektrokolo je vhodné pro cyklistky, které hledají kombinaci pohodlí, výkonu a bezpečnosti při jízdě v terénu. Přehazovačka Microshift zajišťuje hladké a přesné řazení, což přispívá k lepšímu zážitku z jízdy.

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Motor Bafang M400

Středový motor Bafang M400 je nejpopulárnější motor ve střední třídě horských, trekingových a městských elektrokol. Při zachování nízké spotřeby a nízké hlučnosti motor disponuje kroutícím momentem 80Nm

Oproti levnějším motorům již disponuje torzním čidlem, které reaguje na výkon jezdce a přesněji dávkuje výkon motoru. Díky tomu  umožňuje motor na kole "sportovat", zatímco kola bez torzního čidla jedou podle přednastavených algoritmů a jezdec se "jen veze". 

 • kroutící moment 80 Nm
 • 3,9 kg
 • cenově dostupný motor s torzním čidlem
Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022
Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Baterie Levit SP 2.1 468 Wh

Srdcem elektrokola je baterie. Baterie Crussis 468 Wh (13 Ah) s články Li-Ion je plně integrovaná do rámu elektrokola. Takto spolehlivá baterie je schopna elektrokolo dovézt až do vzdálenosti 70 -100 km na jedno jediné nabití. Samozřejmě velmi závisí na profilu trati, váze jezdce, využití úrovně asistence a dalších proměnných.

Baterie se skládá z článků Li-Ion. Nabíjení baterie je možné v kole nebo v pohodlí domova (demontáž je snadná).

 • hmotnost 3,0 kg
 • dojezd na jedno nabití 70 - 100 km

Displej Bafang C18 - barevný

Displej Bafang C18 nahradil displej před pár lety starší černobílý typ. Dnes je tento displej nejčastěji používaný na kolech s motory M400 a M500. Displej je umístěn uprostřed řídítek nad představcem s možností vyklopení před řídítka. Ovladač je umístěný na levé ruce a umožňuje měnit sílu motoru a přepínat funkce tachometru nebo zapínat osvětlení (jeli součástí soustavy).

Displej je velice přehledný. Rychlost je graficky zobrazena jako na budících v autě. Dále je vidět stupeň pomoci motoru, denní čas, stav baterie a jedna z mnoha funkcí tachometru (denní km, čas jízdy, atd.)

U kol Levit tento displej zatím nepodporuje Češtinu. Ovládání je však tak snadné, že i bez znalosti angličtiny nebudete mít žádný problémDisplej umožňuje nabíjejí telefonu nebo světla pomocí USB kabelu.

 • rozměry 98 x 65 x 20
 • barevný
 • sledování až 6-ti údajů zároveň
Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022
Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Co všechno ovlivňuje dojezd elektrokola?

Dojezdy elektrokol jsou veličinou, ve které se výrobci rádi předhání. Jelikož neexistuje žádná sjednocená technika měření, tak vlastně není možné tato čísla srovnat bez pomoci odborníků se zkušenostmi. Každý výrobce totiž uvádí pověstné slůvko "AŽ". Chápeme však, že je to pro zákazníka klíčová věc, kterou si chce porovnat. My se při komunikaci se zákazníkem snažíme používat roky zkušeností a pravdivé srovnání jednotlivých výrobců motorů a baterií abychom vám co nejvíce ulehčili pátrání po vašem novém kole. Pojďme se společně podívat na klíčové body, které ovlivňují dojezd elektrokola:

 • hmotnost jezdce 
 • fyzická kondice
 • využívání asistence motoru
 • síla větru a jeho směr
 • povrch tratě
 • profil trasy
 • rychlost (průměrná rychlost)
 • používání přehazovačky
 • frekvence šlapání
 • tlak v pláštích a jejich vzorek 

Z výše uvedeného je zřejmé, že do dojezdu vstupuje opravdu velmi mnoho proměnných. Vlastně při každé jízdě se potenciální dojezd stejného elektrokola může lišit. Nehleďte tedy na přehnaná čísla z katalogů výrobců a neváhejte se poradit s naším týmem odborníků, který vám rád doporučí kolo s kapacitou baterie, která pro vás dává smysl a která je už třeba zbytečná. U všech kol uvádíme dojezdy reálné dle naší 10ti leté zkušenosti a tisíců prodaných kol ročně.

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Přehazovačka Microshift RD-M46L 9s

Devíti rychlostní přehazovačka Microshift RD-M46L je moderní přehazovačka pro přesné a snadné řazení. Přehazovačka snese prach, bláto a hrubší zacházení. 

Maximální rozsah zubů je 11 - 36. Výhodou devíti rychlostních řazení na elektrokolech jsou zejména nižší provozní náklady.

Pružinová vidlice RST

Na tomto kole je použita oblíbená pružinová vidlice RST  která je navíc vybavena  uzamykáním, je tedy možné pružení vypnout. Uchycení předního kola zajišťuje rychloupínák.

Na kole se vyskytují dva typy vidlic. Vidlice pružinové s omezeným nastavováním pružení. A vidlice vzduchové, které se dají nafoukat (nastavit) přímo na váhu jezdce a tím chod maximálně přizpůsobit potřebám jezdce. Pro rekreačně sportovní využití jsou kvalitní pružinové vidlice dostatečné. Jsou také levnější na údržbu.

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022
Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Elektrokola z BIKEMAXu jsou nejpohodlnější!

Koupí elektrokola si výrazně zvýšíte váš rádius výletů. Výkon motoru a baterie vám umožní trávit v sedle hodiny. Bohužel vaše tělo na to není zvyklé a proto mohou přijít sekundární problémy:

 • bolest / brnění rukou
 • bolest za krkem
 • bolest zadku
 • bolest zad

Zabýváme se odstraněním těchto problémů  - úpravou kola na míru. Kolo vám pošleme / předáme hotové a nachystané pro jízdu bez bolesti. Na kole od nás dojedete nejdál!

Chci se dozvědět více o úpravě na míru

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Konec defektům! 

Nejenu  kol s nábojovým motorem se může stát výměna duše na zadním kole obrovským problémem. Zejména pokud píchnete na cestě. Sotva sebou budete mít dostatečné nářadí. Sundání kola, výměna duše a vrácení zpět může být i pro zkušeného cyklistu složité.

Proto doporučujeme Joe´s těsnící gel E-bike Commuter pro prevenci defektu v duších. Máme vyzkoušeno, že je to jediný gel, který skutečně funguje. Stačí si preventivně nalít 1/2 balení do předního a 1/2 do zadního kola a máte po starostech! Odzkoušeno našimi kolegy na mnoha výletech.

Chci koupit tmel proti defektům

Levit - český výrobce elektrokol

Srdcem značky Levit je firma BP Lumen z Úpice. BP Lumen už desítky let vyrábí kola. Zejména jejich známá značka Apache udělala elektrokolům v ČR velké jméno. Obrovské zkušenosti a chuť začít nový projekt přinesly v roce 2021 projekt značky Levit. Levit je velmi ambiciózní značka, který by během následujících let měla udávat kvalitativní a designový směr elektrokol ve střední a východní Evropě.

My v Bikemax jsme jedni z největších prodejců kol Levit v ČR. Proto u nás najdete kompletní portfolio modelů elektrokol:

 • horská + celoodpružená
 • trekingová
 • městská
 • nízkonástupová
 • skládací

V naší nabídce najdete všechny motory,  které používá firma Levit - Bosch, Vinka, Bafang a další. Na našich prodejnách také poskytujeme veškerý servis a prodej náhradních dílů k elektrokolům Levit.

Kompletní nabídka elektrokol Levit


Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Sestavení kola u Vás doma je velmi jednoduché, přesvědčte se sami v našem videu: 

 • kolo k vám dorazí seřízené
 • kolo je vyzkoušené
 • perfektně zabalené
 • snadno  a rychle sestavitelné (zvládne úplně každý)

Skladování a údržba elektrokola

Skladování

Často se nás ptáte na skladování kola během zimy. V zásadě se dá říct, že je důležité kolo nabít na 60% a více. Baterii uschovat v suchém prostředí. Cca 20 stupňů (přibližně pokojovou teplotu).

Rady a typy pro skladování elektrokola

Údržba Elektrokola

Jak elektrokolo umývat? Jak ho převážet? Jak mazat a čistit řetězovou linku? V článku se dozvíte odpovědi na všechny tyto tyto otázky a mnoho dalšího

Rady a typy pro údržbu elektrokola

Jak převážet elektrokolo?

Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022
Levit Muan MX 3 Midstep 468Wh (Raspberry pearl) 2022

Návody a náhradní díly

Jak kolo ovládat? Jak si přepínat tachometr, nebo jak smazat ujeté kilometry? Ztratily jste už návod? Nevadí, v odkaze máme návody ke všem našim elektrokolům:

Chci návod k mému elektrokolu

Náhradní díly:

Zajímá nás prodej kol, ale samozřejmě i servis. Proto nabízíme celou řadu náhradních dílů. 

Náhradní díly pro elektrokola

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámská horská elektrokola
Umístění motoru: Středový motor
Výrobce motoru: Bafang
Typ motoru: Bafang M400 (80Nm)
Kapacita baterie: 200 - 499 Wh
Určení: Pro ženu
Modelový rok: 2022
Kategorie: Horské elektrokolo
Dojezd: 70 - 100 km
Materiál rámu: Hliník
Počet rychlostí: 1x9
Průměr kol: 27.5"
Typ brzd: Kotoučové (diskové)
Typ vidlice: Pružinová
Zdvih vidlice: 80 - 110 mm
Velikost: S, M
Značka: Levit
Barva: černá, červená
SEO - Model: Muan
Nomenklatura: HEK000147
Motor: Bafang M400
Baterie: Levit SP2.1 468 Wh (13 Ah)
Ovladač: Barevný TFT Bafang C18
Rám: Alloy 6061
Vyráběné velikosti: S, M
Vidlice: RST Gila TnL (100 mm, se zamykáním z korunky)
Zadní tlumič: -
Hlavové složení: Spec (semi-integrované, prům. ložiska)
Brzdy: Zoom HB-875
Brzdové kotouče: 180 mm
Středové složení: -
Kliky: Bafang NW (170 mm, 38 z.)
Řazení: Microshift Marvo-LT
Přehazovačka: Microshift RD-M46L
Kazeta: S-Ride M300 (11 - 36 z.)
Řetěz: KMC X9
Náboje: Formula DC-20LW
Ráfky: Remerx Rocky Disc (584 x 22 mm)
Pláště: CST Gaballero 27,5 x 2,25" (57 - 584)
Gripy: Herrmans Shark Lock-on
Řídítka: Spec Phase 31,8 x 700 mm (16"), 720 mm (18")
Představec: Spec Phase 60 mm
Sedlo: Spec Sport
Sedlovka: Spec Phase 30,9 x 350 mm
Pedály: Alloy
Možnost doplňkových služeb: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Levit je český výrobce kol a elektrokol s výrobou v Úpici. Zkušenosti s cyklistikou získavali soustavně již od roku 1991 v mateřské společnosti BP Lumen. Levit je symbolem změny a nových začátků.

Svou vizi se značkou Levit sdílí i olympionik a český reprezentant v biatlonu Ondřej Moravec, který je ambasadorem značky Levit.

Levit se postupně stává významným hráčem na poli cyklistiky v Evropě.

 Horská elektrokola | Krosová elektrokola | Lowstep elektrokola | Dámská elektrokola