Black Friday právě spuštěn na všech prodejnách e eshopu. Nejlepší ceny letošního roku! Navíc možnost výměny dárků bez rizika až do 15.1.

MONTURA Seamless Maglia 90 AD

Kód: 8057152403809 8057152403793 Zvolte variantu
1 599 Kč –49 %
MONTURA Seamless Maglia 90 AD
1 599 Kč –49 % 800 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Pánské termoprádlo MONTURA  SEAMLESS DRY T-SHIRT Modré 26 Pánské triko s kulatým výstřihem z materiálu Seamless poskytuje vysokou izolaci, prodyšnost a maximální pohodlí. Termo triko Seamless je špičková základní vrstva pro cyklisty a jiné sportovce. Pefektně reguluje odvod vhkosti, je vhodné pro každou jízdu na kole. Vnitřní vrstva termoprádla Seamless se skládá z poplypropylenu Dryarn® a Nylonu se síťovou konstrukcí. Toto termoprádlo je samozřejmě vhodné i pro použití do chladnějších podmínek, protože to je ten nejlepší způsob, jak se udržet v suchu a v konstantní teplotě. Neuvěřitelná míra elasticity znamená, že ho vůbec necítíte a poskytuje naprosté pohodlí. Termoprádlo Montura, pánské termo triko Seamless.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánské termoprádlo MONTURA SEAMLESS MEDIUM MAGLIA Black 90

Pánské triko z materiálu Seamless poskytuje vysokou izolaci, prodyšnost a maximální pohodlí. Termo triko Seamless je špičková základní vrstva pro všechny outdoorové aktivity. Ideální pod nepromokavé svrchní oděvy pro různé outdoorové a volnočasové aktivity. Spodní prádlo s dlouhým rukávem z bezešvé strečové tkaniny vyrobené z Polipropilene Dryarn® a Nylon Q-SKIN® s úpravou Ultrafresh™; lehké, termoregulační, prodyšné a rychleschnoucí. Neuvěřitelná míra elasticity znamená, že ho vůbec necítíte a poskytuje naprosté pohodlí.

Termoprádlo Montura, pánské termo triko Seamless.

 

  • MONTURA SEAMLESS HEAT MAGLIA MMGX60X-90
  • termoprádlo - triko s dlouhým rukávem
  • vyrobeno z Polipropilene Dryarn® a Nylon Q-SKIN® s úpravou Ultrafresh™
  • bezešvé, tudíž vysoký komfort nošení
  • lehké a elastické
  • prodyšné
  • rychleschnoucí
  • termoregulační
  • elastické manžety na rukávech
  •   MATERIÁL:
    • 57 % polyamid, 38 % polypropylen, 5 % spandex

7250

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola