Omotávka FIZIK Bar tape Vento Solocush 2,7mm Tacky Celeste AD
Kód: 231075Kola dodáváme složená a seřízená
Kolo vám dorazí skvěle seřízené. Brzdy, přehazovačky a další komponenty jsou nastaveny pro bezproblémovou jízdu. Naši mechanici kolo nejdříve složí, seřídí a otestují. Následně zabalí zpět do krabice. Doma tedy stačí jen připevnit přední kolo, řídítka a pedály, což je jednoduché a nevyžaduje speciální dovednosti či nářadí. Srozumitelný návod na sestavení kola vám usnadní montáž.
Na každé prodejně máme tým proškolených mechaniků, kteří vám kolo připraví k jízdě. Před prodejem kolo sestaví, nastaví brzdy, přehazovačky a další komponenty. Následuje krátká testovací jízda a montáž doplňků. Kolo je tedy připravené k jízdě. Rádi vám kola pomůžeme naložit do auta.
Pokud si vybereme doplňky ke kolu, tak je ZDARMA namontujeme. To platí pro poslání kola domů, jen musíme přihlédnout možnostem krabice. I v tomto případě ale uděláme maximum abyste nemuseli již do montáže zasahovat.
Poštovné zdarma pro objednávky od 1000 Kč
Dopravu u nás nebudete platit v případě objednávky větší než 1 000 Kč
Můžete si vybrat mezi doručením domů nebo do práce, případně využít výdejní místa PPL Parcel Shop.
Kola a elektrokola nelze posílat do výdejních míst PPL Parcel Shop z důvodu velkého rozměru zásilky.
Posíláme na Slovensko
Můžete využít velice atraktivních podmínek pro doručení zboží na Slovensko a to včetně kola či elektrokola.
Zdarma vám tuto dopravu nabízíme od výše objednávky 1 500 Kč
Můžete si vybrat mezi doručením domů nebo do práce, případně využít výdejní místa PPL Parcel Shop.
Kola a elektrokola nelze posílat do výdejních míst PPL Parcel Shop z důvodu velkého rozměru zásilky.
Již více než 10 let nám pomáháte růst
Díky našim zákazníkům můžeme již více než 10 let společně sdílet radost z jízdy na kole. Patříme mezi jednoho z nejspolehlivějších obchodníků v oboru. O tom svědčí nejden desetitisíce prodaných kol a alektrokol, ale hlavně desitky tisíc spokojených zákazníků.
Snažíme se pro Vás zlepšovat naše služby každý den.
Vyzvednutí na prodejně ZDARMA
Jakékoliv zboží z naší nabídky si můžete vyzvednout na pobočce BIKEMAX, které je vám nejblíže ZDARMA. Pokud zboží není na vaši prodejně skladem, tak vám ho tam během pár dnů dopravíme. V případě, že by vám zboží nesedělo, nebo nevyhovovalo z jakéhokoliv důvodu, tak zboží nemusíte kupovat.
Prodejny
Nevíte si rady s výběrem? Jsme tu pro vás
Zastihnout nás můžete
Po – Pá 9 – 19h
Nebo kdykoliv na emailu:
info@bikemax.czDetailní popis produktu
Omotávka FIZIK VENTO Solocush 2,7 mm Tacky Celeste.
Silnější závodní omotávka Vento Solocush pro maximum pohodlí při delších jízdách v protiskluzovém provedení. Omotávky Vento Solocush umožňují precizní ovládání kola, zbytečně nezatěžují kolo gramy navíc, přitom díky tloušťce 2,7mm poskytují komfort a úlevu rukám i na delších vyjížďkách a v neklouzavé úpravě se na ně můžete spolehnout za každého počasí a to i se zpocenýma rukama.
Zcela nová kolekce fi’zi:k přináší široký výběr ze tří druhů omotávek rozdělených dle použití:
- Vento: závodní řada pro nejcitlivější ovládání kola, nízká hmotnost
- Tempo: pohodlné omotávky pro všestranné využití ve 3 různých tloušťkách
- Terra: omotávka pro gravelová kola; dlouhá životnost, skvělá absorpce nerovností, gel
- To vše v různých tloušťkách, moderních barvách a v různých povrchových úpravách.
Všechny omotávky fi’zi:k jsou vyrobeny z laserem perforovaného materiálu Microtex, který se vyznačuje odolností, prodyšností a snadnou omyvatelností.
Omotávky fi’zi:k jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci se špičkovými jezdci seriálu World Tour. Fi’zi:k je sponzorem 4 týmů z celkových 18 – Team INEOS Grenadiers, AG2R Citroën Team, Movistar Team a Team Jumbo-Visma!
Omotávky fizik, silniční omotávka Vento.
- Zcela nová kolekce fi’zi:k přináší široký výběr ze tří druhů omotávek rozdělených dle použití
- Vento: závodní řada pro nejcitlivější ovládání kola, nízká hmotnost
- Tempo: pohodlné omotávky pro všestranné využití ve 3 různých tloušťkách
- Terra: omotávka pro gravelová kola; dlouhá životnost, skvělá absorpce nerovností, gel
- To vše v různých tloušťkách, moderních barvách a v různých povrchových úpravách
- Všechny omotávky fi’zi:k jsou vyrobeny z laserem perforovaného materiálu Microtex, který se vyznačuje odolností, prodyšností a snadnou omyvatelností
- Balení obsahuje 2 role omotávky, 2 proužky pro objímku brzdových pák, 2 zakončovací pásky a 2 záslepky do řidítek
- Nově je omotávka prodloužena i pro aero řidítka
- Tloušťka 2,7 mm
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
