Omlouváme se, prodejny Olomouc a Mladá Boleslav se v současné chvíli modernizují a přestavují. Očekávejte tedy prosím omezený provoz. Chtěli jsme pro vás udržet možnost návštěvy a konzultace i za cenu ne úplně 100% stavu prodejen, prosíme tedy o shovívavost. Moc děkujeme a těšíme se na vás již brzy v novém!

Kellys 2023 + 2024 katalog, novinky a ceny

Představení novinek Kellys v Hotelu Chateau Praha proběhlo naposledy v roce 2019. Dva roky jsme si vlivem pandemie museli počkat na další, ale stálo to za to!

Představení novinek se tentokrát neslo v mírně odlišném duchu, jelikož se kolekce rozšířila na modely 2023 i 2024.

Největším překvapení bylo rozhodně představení karbonové supersilničky s kompletním vedením všech lanek a hadic vnitřkem rámu - Kellys URC. V supervariantě je to model URC 70 na Shimano Ultegra a URC 50 na Shimano 105. Obojí na kotoučových, hydraulických brzdách.

 Katalog kol Kellys 2023 a 2024 si můžete prohlédnout zde

kellys-nove-silnicky-karbon-aero-2023-2024-bikemax-cz

kellys-urc-30-silnicni-kolo-bikemax-cz

kellys-urc-50-2023-2024-nove-karbonova-silnicni-kolo-bikemax-cz

Nový kabát dostaly i dámské horské kola Mystery. Všechna jsou osazena vzduchovými vidlicemi, což jistě ocení každá bikerka. Pevné osy a sady Shimano. Vypíchli bychom dobrý poměr cena/výkon v této velmi líbivé šedorůžové variantě na modelu Kellys Mystery 50

kellys-mystery-2023-2024-nove-damske-horske-kolo-bikemax-czZa zmínku stojí i elektrokola. Největším "špekem" bylo nové celoodpružené elektrokolo Kellys na motoru Panasonic. Zajímavostí je zvláštně, inovativně uložený tlumič tak, aby zachoval ladnost rámu při optimálním umístění motoru tak, aby kolo mělo perfektně zvolené těžiště a v terénu bylo naprosto nekompromisní a aktivně žehlilo každou nerovnost.

kellys-elektrokolo-stredovy-motor-panasonic-bikemax-cz

kellys-theos-2023-motor-panasonic-bikemax-cz